Telefónne číslo : +421 904 037 103

  |  

  |  

Krajina:

O nás

Veríme v krásu ženskej postavy!

V queenbee veríme v krásu ženskej postavy – pevné prsia, úzky pás a zdvihnutý zadoček. Vďaka našej ponuke zoštíhľujúcej spodnej bielizne a korzetov je to také jednoduché! Korzety, sťahovacie tielka a nohavičky so zvýšeným pásom Vám v priebehu pár sekúnd uberú niekoľko centimetrov z bokov, bruška a pásu. Bruško bude vyzerať rovnejšie a pevnejšie, pás bude užší, prsia a zadok zdvihnuté. Všetky produkty sú vyrábané z kvalitných, pevných a príjemných materiálov. Stačí si ich obliecť a užívať si dokonalú postavu v tvare presýpacích hodín.

Korzety slúžili od nepamäti k zvýrazneniu a podčiarknutiu krásy ženského tela. V ponuke korzetov na našej stránke nájdete korzety vhodné na vytvarovanie postavy pod oblečením, ale aj elastické pásy vhodné na stiahnutie brušného svalstva po pôrode. Zároveň ponúkame korzety a pásy vhodné na nosenie počas športu. Ich pravidelné nosenie počas cvičenia zvyšuje telesnú teplotu v problémových partiách bruška, podporuje potenie a detoxikáciu.

K cvičeniu v našej ponuke nájdete aj rôzne doplnky, ktoré pri športe určite využijete a zároveň budete trendové. Na výber máme púzdra na telefón, gumičky do vlasov alebo motivačné náramky a náhrdelníky.

Eshop www.queenbee.sk je zároveň jediný eshop na Slovensku a v Česku, ktorý ponúka jedinečné korzety a pásy na cvičenie od londýnskej značky MASKATEER™. Korzety MASKATEER™ používajú tisícky spokojných zákazníčok v celej Európe a sme hrdí, že na to že môžeme byť partnermi tejto prémiovej značky. Viac o značke MASKATEER™ sa dozviete tu.

Naše produkty sú vyrábané z antibakteriálnych materiálov a prešli kontrolou kvality. V popise každého produktu nájdete jeho materiálové zloženie a rozmery jednotlivých veľkostí. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok ohľadom produktov nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme s výberom modelu alebo veľkosti, prípade pošleme viacero fotografií produktu.